Apie "Kudreshov underwear"

Anatolijaus Kudrešovo apatinio trikotažo siuvimo įmonė įkurta 1993 metais Kaune.

Šiuo metu tai viena didžiausių apatinio trikotažo gamintojų Pabaltijo šalyse ir lyderiaujanti įmonė Lietuvoje. Jau ketvirtį amžiaus A. Kudrešovo firma kuria moteriško apatinio trikotažo kolekcijas.

Per šį laikotarpį įmonė smarkiai išsiplėtė. Joje dirba daugiau nei 100 darbuotojų, o "Kudreshov underwear" gaminiais prekiauja didžiausi katalogai ir firmos Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje, Danijoje, Belgijoje.

Išplėstas gaminamas asortimentas

Nuo paprastų liemenėlių iki specializuotų gaminių.

Per dvidešimtpenkis metus stipriai išplėstas gaminamas asortimentas – nuo paprastų liemenėlių, kelnaičių ir glaustinukių iki specializuotų gaminių būsimoms ir maitinančioms mamytėms, sudėtingų ortopedinių liemenėlių moterims po krūties operacijų, korsetinių gaminių bei sexy linijos apatinio trikotažo.

Internetinėje parduotuvėje e-Kudreshov, bet kuriuo paros metu galite įsigyti gražaus, patogaus  bei kokybiško apatinio trikotažo.

Siekiame suteikti galimybę kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo dydžio ir mėgstamo stiliaus, įsigyti idealiai tinkantį apatinį trikotažą.

Su geriausiais linkėjimais,
www.e-kudreshov.lt komanda.

Dideli dydžiai

Mūsų specializacija - didelių dydžių gaminiai, su kuriais ne tik galėsite kasdien jaustis patogiai, bet ir atrodysite liekniau. Esame savo srities specialistai, todėl visuomet pasiūlysime Jums puikiai tinkantį ir kokybišką produktą, beje, ir už priimtiną kainą.

Dėmesys kiekvienai
Patikima sistema
MB "Guldenas" Kudreshov underwear elektroninė parduotuvė, e-kudreshov.lt © 2021. Teisės saugomos
info@e-kudreshov.lt | +370 609 17765

Krepšelyje

prekių nėra