Prekių pristatymas


Užsakymą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, po to, kai gavote patvirtinimą el. paštu, kad Jūsų užsakymas yra patvirtintas. Užsakymo rezervavimo laikotarpiui praėjus, užsakymas bus anuliuotas. Apie tai Jūs taip pat būsite informuoti elektroniniu paštu.

Apmokėti užsakymai bus išsiųsti per 2-4 darbo dienas. Jei reikalingas skubus užsakymo gavimas, informuokite papildomai elektroniniu laišku This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nurodant užsakymo numerį ar užsakytas prekes.

 

Prekes galite gauti šiais būdais:

- Prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje, Lietuvos paštu.
Už prekes iki 45€ sumos - 2,60 €, nuo 45€ sumos - nemokamai.

Prekes gausite Jūsų nurodytu adresu per 2-5 darbo dienas nuo pilno Jūsų užsakymo apmokėjimo. Išimtinais atvejais siuntimas gali užtrukti iki 4-6 darbo dienų. Prekės siunčiamos registruota pirmenybine pašto korespondentine siunta. Pristačius siuntą Jūsų nurodytu adresu, bet neradus adresato, Jūsų siunta bus nuvežta į artimiausią pašto skyrių, Jūsų nurodytu adresu bus pristatytas apie tai informuojantis pranešimas arba trumpoji SMS žinutė, jeigu Jūsų paštas teikia šią paslaugą. Siuntą galėsite atsiimti pranešime nurodytame pašto skyriuje pateikę minėtą pranešimą ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jeigu žinote, kad negalėsite atsiimti siuntos, nurodykite du gavėjus arba tą, kas tikrai galės paimti Jūsų užsakymą.

Prekių pristatymo registruota siunta į artimiausią pašto skyrių kaina  - 2,60€, o perkant prekių už ne mažesnę kaip 45€ sumą, siuntinys pristatomas NEMOKAMAI.

Labai skubiais atvejais yra galimybė užsakymus atsiimti Garliavoje, Saulės g. 8 18-20 val. Apie planuojamą atvykimą informuokite prieš vieną darbo dieną telefonu +370 609 17765.
arba el. paštu.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

- Prekių pristatymas užsienyje. Nuo 8 iki 14 €.


Užsakymas į užsienio šalį siunčiamas paštu kaip pirmenybinė registruotoji pašto korespondencijos siunta.
Siuntimo kaina priklauso nuo šalies, į kuria siuntinys siunčiamas:
• Siuntimo kaina į Europos sąjungos ir Šengeno erdvės šalis - 8€;
• Siuntimo kaina į kitas šalis - 14€.

Kokia galima siuntimo trukmės į jums rūpimą šalį galite sužinoti Lietuvos pašto tinklapyje.

Pasiliekame teisę atskirai spręsti ar siūsime siuntas į taip vadinamas trečiojo pasaulio ir nestabilias šalis (pvz.: Somalį, Afganistaną, Venesuelą ir pan.).

 

MB "Guldenas" Kudreshov underwear elektroninė parduotuvė, e-kudreshov.lt © 2021. Teisės saugomos
info@e-kudreshov.lt | +370 609 17765

Krepšelyje

prekių nėra